حذف WebSparkle

WebSparkle چیست؟

WebSparkle برنامه ناخواسته (توله سگ)، که همچنین ‘سخت’ نامیده می شود است. دلیل اصلی که چرا کارشناسان امنیتی این برنامه مانند که تماس آن روش توزیع ناعادلانه است. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از WebSparkle، شما باید به توجه بیشتر به فرآیند نصب نرم افزار رایگان است و چک لیست دریافت فایل اختیاری یا ارسال رایگان. در غیر این صورت، شما می توانید انتظار که این برنامه هر یک از مرورگر خود را تغییر دهید و نمایش تبلیغات تجاری آن شروع خواهد شد.

روشن ترین نشانه که WebSparkle داخل کامپیوتر شما تبلیغات که می گویند ‘آیت الله آملی معاملات WebSparkle’، “آگهی توسط WebSparkle” و اعلان های مشابه است. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر آنها، شما باید به WebSparkle را در رایانه شما پیدا و حذف آن از وجود دارد. مراقب باشید که آنها مرورگر شما به سایت های نا امن چه ممکن است دستگاه شما با نرم افزارهای مخرب آلوده هدایت ممکن است.

websparkle

دانلود ابزار حذفبرای حذف WebSparkle

WebSparkle نرم افزار تبلیغاتی مزاحم پاپ آپ تبلیغاتی در اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم ممکن است نمایش داده است. WebSparkle تبلیغات بازشو ممکن است بدون در نظر گرفتن مرورگر وب یا موتور جستجو نمایش داده می شود و هر گاه او یک جستجوی آنلاین انجام شده است در هر ارائه دهنده جستجو حقوقی یا بازدید از یک وب سایت تجاری خاص اگر یک کاربر کامپیوتر به دیدن تبلیغات از WebSparkle، سپس کامپیوتر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و دیگر تهدیدات امنیتی، کامپیوتر آلوده شود ممکن است. WebSparkle ممکن است ایجاد شده توسط حمله به طور خاص برای کسب درآمد از کلیک تقلب و ترافیک وب سایت مطرح شده است.

چرا شما نیاز به حذف WebSparkle؟

WebSparkle سخت است که ممکن است ناخواسته نشان دادن آگهي در اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم است. آگهي WebSparkle بدون در نظر گرفتن مرورگر وب یا ارائه دهنده جستجو نشان داده شده است و هر زمان که او ساخت جستجوهای آنلاین و یا بازدید از وب سایت تبلیغاتی خاص اگر یک کاربر کامپیوتر می تواند تبلیغات از WebSparkle را مشاهده می کنید، سپس کامپیوتر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا نرم افزار ناخواسته تاثیر ممکن است. WebSparkle به احتمال زیاد سود از روش پرداخت برای هر کلیک و ترافیک وب سایت افزایش تولید.

WebSparkle ممکن است بالا بردن ترافیک وب سایت تجاری خاص, فروش منجر برای وب سایت های مشکوک دیگر جمع آوری و نمایش تبلیغات پاپ آپ، تبلیغات و ارائه می دهد در داخل مرورگر وب هک. WebSparkle انتقال از طریق وب سایت های آلوده و یا وب سایت واقعی است که گرفته شده تحویل گردد. WebSparkle همچنین از طریق پیام های اسپم ایمیل, که شامل پیوست های مضر و یا لینک به وب سایت های خطرناک گردش ممکن است. WebSparkle همچنین دستی با فریب کاربران رایانه دریافت شود ممکن است به باور آنها نصب برنامه با ارزش است. WebSparkle همچنین از طریق وب سایت های به اشتراک گذاری فایل نظیر به نظیر تکثیر ممکن است و غالباً به صورت تركيب با طور نامشروع به دست آورد و یا سرقت شده نرم افزار هاست.

چگونه می شود WebSparkle به کامپیوتر?

WebSparkle است در بسیاری از وب سایت دانلود در دسترس است. مردم این برنامه دانلود از اینترنت به عنوان یک ابزار است که می تواند کمک به آنها را به صرفه جویی در پول. با این حال، از آنجا که آنها بیشتر به سایت های خاص است که به افزایش تعداد بازدید کنندگان خود را دنبال بازگشت شما باید بسیار با احتیاط با آن مقایسه قیمت. علاوه بر این، درست مثل ما که قبلا ذکر, WebSparkle همچنین دستگاه شما می توانید وارد کنید در بسته نرم افزاری با نرم افزار رایگان و شاخه. همین دلیل است که همیشه باید فرایند نصب برنامه ها نظارت داشته باشند. اگر شما از دست رفته علامت که موافق WebSparkle را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید, شما باید به دنبال این راهنمای و خلاص شدن از شر این سخت:

چگونه برای حذف WebSparkle

اگر شما بودند فریب به نصب WebSparkle بر روی کامپیوتر شما و شما می خواهید به حذف آن از وجود دارد، اسکن کامل سیستم با SpyHunter شما نیز می توانید استفاده کنید این دستورالعمل دستي را اجرا کنید:

 • WebSparkle از طریق اضافه کردن/حذف برنامه های پاک کنید:
 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. در اینجا به دنبال WebSparkle و دیگر نوشته های ناشناخته و انتخاب “حذف/تغییر”.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.
 • حذف پسوند های ناشناخته و افزودنی از مرورگر شما (گوگل کروم موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر):

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “–> افزودنی های مدیریت در ‘نوار ابزارها و پسوندها’.
 2. در اینجا به دنبال WebSparkle و “حذف” را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> “پسوند”.
 2. پیدا کردن WebSparkle و دیگر نوشته های ناشناخته و کلیک کنید “حذف برنامه”.

گوگل کروم:

 1. کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم, ابزار را انتخاب کنید–> پسوند.
 2. در اینجا به دنبال WebSparkle و سایر پسوندهای ناشناخته
 3. آنها را با کلیک کردن روی سطل زباله خلاص.

صفری:

 1. سافاری را کلیک کنید > تنظیمات > برنامه های افزودنی.
 2. پیدا کردن WebSparkle و مشابه نوشته
 3. ‘حذف’ را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف WebSparkle

پاسخ دهید