V9.com search حذف

V9 جستجو است hijacker مرورگر است که از طریق دیگر دریافت رایگان ارتقا، و پس از نصب آن را تغییر صفحه خانگی مرورگر به موتور جستجوی پیش فرض و www.v9.com/newtab به search.v9.com. به عنوان بسیاری از برنامه های مشروع است که تغییر این تنظیمات نیز وجود دارد این به خودی خود نه مخرب محسوب می شود. آنچه در نظر گرفته است مخرب، هر چند، که آن هم الحاق استدلال است http://www.v9.com/ro/newtab?si=41460 & میانبر درست و tid = = 293 به تصادفی ویندوز کلید های میانبر بر روی دسکتاپ شما و منوی شروع ویندوز خود را.
V9 جستجو تبلیغات نمایش داده خواهد شد و ضمانت اتصالات در نتایج جستجوی خود و جستجو ممکن است از نمایش داده شد جستجو خود را جمع آوری.

V9.com یک وب سایت محبوب است که می تواند به عنوان صفحه شروع برای مرورگر اینترنت شما استفاده شده است. این سایت ارائه به کاربران آن را با نوار جستجو و لینک به وب سایت های محبوب و شبکه های اجتماعی. این وب سایت مشروع است و با این حال صاحبان این وب سایت با استفاده از تکنیک های ارتقاء فریبنده برای جذب ترافیک وب به وب سایت خود آن را نه مربوط به ویروس های کامپیوتری یا بدافزار است. شایع ترین تغییر مسیر به V9.com نتیجه رایانه کاربران نصب افزودنی های مختلف نوار ابزارها و افزونه ها به مرورگر اینترنت خود را دارد.

v9-redirect

چنین مرورگر فایرفاکس است که تغییر مسیر کاربران کامپیوتر به وب سایت های مختلف توزیع با استفاده از نرم افزار آزاد است که کاربران را از اینترنت دانلود. توجه کنید که روش کسب درآمد معمول استفاده از افزودنی های همراه مرورگر همراه با نرم افزار رایگان است. همیشه پنجره نصب هر نرم افزار آزاد را بررسی کنید و هر تیک تیک، که مربوط به خود را اینترنت مرورگر صفحه اصلی یا پیش فرض موتور جستجو را پاک کنید. اخیرا تغییر مسیر به V9.com نصب انجمن های دنیای تک خوان رایگان نرم افزار ایجاد شد. نوار جستجو که در وب سایت V9.com استفاده می شود سفارشی گوگل موتور جستجو – هر بار که کاربر اینترنت کلیک روی تبلیغات درآمد تولید شده توسط موتور جستجو و وب سایت است که ترافیک وب ارسال شده است به اشتراک گذاشته است.

V9 جستجو کردم بر روی کامپیوتر شما بعد از نصب کرده اید دیگر نرم افزار رایگان و یا افزودنی که به خود برنامه نصب این مرورگر hijacker همراه بود.
هنگام نصب vPlay به عنوان مثال، شما نیز تغییر صفحه خانگی مرورگر پیش فرض خود به www.v9.com/newtab و موتور جستجوی پیش فرض را به search.v9.com موافقت خواهد شد.

هنگامی که vPlay را از رایانه خود حذف اما تنظیمات مرورگر وب پیش فرض نیست می گردند. این بدان معنی است که شما مجبور به حذف V9 جستجو از مرورگر وب مورد علاقه خود را دستی.

شما باید همیشه توجه زیرا اغلب شامل نصب نرم افزار نصب اختیاری مانند این جستجو V9 هنگام نصب نرم افزار پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب.
همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست آشنا, به خصوص اختیاری نرم افزاری است که شما هرگز نمی خواستم به دانلود و نصب در وهله اول. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

با استفاده از V9.com به عنوان صفحه خانگی مرورگر اینترنت نباید به هر گونه مسائل امنیتی و یا تروجان عفونت باعث شود. با این حال این وب سایت بدون اجازه شما اگر شما احساس می کنید که تغییر مسیر به رخ داده است و شما می خواهم برای از بین بردن V9.com از صفحه اصلی مرورگر اینترنت و زبانه های جدید شما می توانید راهنمای حذف ارائه شده استفاده کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف V9.com search

سلب مسئولیت

این سایت اطلاعات قابل اعتماد در مورد آخرین تهدیدات امنیتی کامپیوتر از جمله نرم افزارهای جاسوسی، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، مرورگر هواپیماربایان، تروجان ها و دیگر نرم افزارهای مخرب را فراهم می کند. ما میزبان نیست و یا ترویج هر نوع مخرب (نرم افزار مخرب). ما فقط می خواهم به منظور جلب توجه شما را به آخرین ویروس ها, عفونت و سایر مسائل مربوط به نرم افزارهای مخرب. رسالت این وبلاگ به اطلاع مردم درباره در حال حاضر موجود و تازه کشف تهدیدات امنیتی و ارائه کمک در حل مشکلات رایانه ناشی از نرم افزارهای مخرب است.

پاسخ دهید