Start.mysearchdial.com حذف

من نوار ابزار جستجو شماره – چگونه برای حذف مرورگر ریدایرکت به Start.mysearchdial.com؟

MySearchDial است يك نوار ابزار کاوشگر (سازگار با اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس) که وعده داده به منظور افزایش کاربران کامپیوتر اینترنت مرور تجربه نمایش لینک دسترسی سریع به وب سایت محبوب شبکه های اجتماعی (فیس بوک، توییتر، و غیره) و بهبود توسط یکی از کلی جستجو در اینترنت و تجربه در حال دیدن سایت.

در حالی که قابلیت های چنین ممکن است به نظر می رسد مشروع است و مفید بسیاری از کاربران کامپیوتر اشاره به MySearchDial (من جستجو شماره) به عنوان یک ویروس تغییر مسیر یا hijacker مرورگر – انجمن های چنین ممکن است مربوط به این واقعیت است که نوار ابزار mysearchdial با استفاده از دریافت رایگان نرم افزار با استفاده از نرم افزار روش توزیع (بازاریابی) نام بسته بندی که به ترویج است. MySearchDial نوار ابزار در مرورگر اینترنت کاربر در حالی که دانلود یا نصب برخی از نرم افزار مشروع رایگان با استفاده از مشتریان دانلود یا نصب نصب شده است.

stat.mysearchdial

امروزه بسیاری از وب سایت های محبوب دانلود از جمله download.com, soft32.com, softonic.com دانلود مشتریان برای مدیریت و بصورت پول در هنگام دانلود برنامه های رایگان از وب سایت های ذکر شده کاربران اینترنت (گاهی به شیوه ای بسیار فریبنده) برای نصب برنامه های اضافی (نوار ابزار، مرورگر فایرفاکس و غیره) ارائه شده دانلود نرم افزار رایگان, اوردن استفاده می. نصب این برنامه های ترویج و پسوندهای مرورگر اغلب در مسائل مربوط به حریم خصوصی و یا در مورد MySearchDial در مرورگر ناخواسته تغییر مسیر تا پایان.

MySearchDial نوار ابزار مربوط به تکنولوژی Montera، نوار ابزار مرورگر ناخواسته قبلا کشف شده توسط این شرکت توسعه هدایت کاربران اینترنت به Mixidj.claro search.com، Searchiu.com، Tuvaro.com و وب سایت های دیگر که کاربران آن است که تبلیغات فریبنده و گمراه کننده بازگشت که حمایت نتایج جستجوی موتورهای جستجو. Start.mysearchdial.com وب سایت هر مستقیم ویروس یا نرم افزارهای مخرب تهدید، با این حال بسیاری از این بازدید کنندگان وب سایت آن را بدون رضایت خود را هدایت می شوند را مطرح نمی کند. اگر شما احساس می کنید که Start.mysearchdial.com به عنوان صفحه اصلی خود تنظیم شد موتور جستجو و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض در یک برگه جدید بدون رضایت شما شما می توانید این راهنمای حذف را برای از بین بردن این مسائل استفاده است.

حذف نوار ابزار MySearchDial (hijacker مرورگر Start.mysearchdial.com):

ویندوز 7 کاربر: کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در پایین گوشه سمت چپ میز کار را)، را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”.

کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید. پیدا کردن و کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها”.

ویندوز 8 کاربران: کلیک راست در صفحه را چپ پایین تابلو گوشه، را انتخاب کنید. در پنجره باز شده “عزل برنامه ها” را انتخاب کنید.

در حذف برنامه های پنجره نگاه برای “Mysearchdial” “این مطلب را انتخاب کنید و روی”حذف”یا”حذف”کلیک کنید

حذف نوار ابزار MySearchDial (مرورگر Start.mysearchdial.com hijacker) از مرورگرهای:

حذف نوار ابزار MySearchDial از اینترنت اکسپلورر:

کلیک کنید “ابزار” (و یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. دنبال کردن “mysearchdial شیء کمکی” و “mysearchdial نوار ابزار” آنها را انتخاب کنید و “حذف” را کلیک کنید. صفحه اصلی خود را از Start.mysearchdial.com را به دلخواه خود تغییر دهید: “ابزار” (یا کلیک روی نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9) را انتخاب کنید “تنظیمات اینترنت”، در پنجره باز شده Start.mysearchdial.com حذف و دامنه مورد نظر خود که باز خواهد شد هر بار که شما برای راه اندازی اینترنت اکسپلورر وارد کنید.

تغییر موتور جستجوی پیش فرض:

کلیک کنید “ابزار” (و یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. در پنجره باز شده را انتخاب کنید “ارائه دهندگان جستجو”، تنظیم به عنوان پیش فرض “گوگل”، “بینگ” و یا سایر موتورهای جستجو مورد نظر و سپس حذف “Mysearchdial”.

اگر شما همچنان به داشتن مشکل با تغییر مسیر به شما Start.mysearchdial.com شما تنظیمات Internet Explorer به طور پیش فرض بازنشانی کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک بر روی “شروع”، “اجرای”، کلیک کنید در پنجره باز شده نوع “inetcpl.cpl”. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

کاربران ویندوز ویستا و ویندوز 7: کلیک کنید آرم Windows در آغاز جستجوی جعبه نوع “inetcpl.cpl” و ورود کلیک کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

MySearchDial نوار ابزار را از Google Chrome حذف کنید:

روی نماد آچار یا میله (بالا و سمت راست صفحه نمایش), انتخاب کنید “ابزار” و “ضمیمهها” را کلیک کنید.  “MySearchDial” را انتخاب کنید می توانید آیکون آن و کلیک بر روی یک سطل زباله پیدا کنید. برای تغییر صفحه اصلی خود را از Start.mysearchdial.com را به شما ترجیح داده–بر روی نماد آچار (میله)، “تنظیمات” را انتخاب کنید. در “بر اندازی” بخش “تنظیم صفحه” را کلیک کنید، شناور موس خود را بیش از Start.mysearchdial.com و کلیک روی نماد x. هم اکنون می توانید از وب سایت مورد نظر خود را به عنوان صفحه اصلی خود اضافه کنید.

حذف نوار ابزار MySearchDial از فایرفاکس:

“فایرفاکس” را کلیک کنید (در سمت چپ بالای پنجره اصلی)، “افزودنی” را انتخاب کنید. بر روی “ضمیمهها” و “MySearchDial” و “mysearchdial.com” غیر فعال کنید. برای تنظیم مجدد صفحه اصلی کلیک کنید “ابزار”، سپس “گزینه ها” را انتخاب کنید در پنجره باز شده حذف Start.mysearchdial.com و دامنه مورد نظر خود را وارد کنید.

روش اختیاری: در صورت ادامه داشتن مشکلات با تغییر مسیر به Start.mysearchdial.com شما شما موزیلا فایرفاکس به طور پیش فرض ریست تنظیمات می توانید.

موزیلا فایرفاکس باز در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید پنجره اصلی “فایرفاکس”، در باز رها کردن پایین منوی راهنما را انتخاب کنید و سپس بر روی اطلاعات عیب یابی در پنجره باز شده کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد فایرفاکس”.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Start.mysearchdial.com

پاسخ دهید