حذف Antivirus Security Pro

Antivirus Security Pro ویروس حذف دستورالعمل–چگونه برای حذف Antivirus Security Pro؟

Antivirus Security Pro برنامه امنیتی سرکش است که بلوک های فایل های اجرایی و محدود کاربر دسترسی به اینترنت است. برنامه های آنتی ویروس جعلی را می توان بدون رضایت کاربر یا توسط کاربر نصب. نرم افزار وب سایت رسمی خود را که شامل تمام عناصر اولیه معمولی از هر وب سایت ترویج برخی از محصول است. اگر شما تا کنون در techprotectorltd.com وارد, وب سایت ترک کند. آن را ترویج برنامه های مخرب است که حذف شود پس از نصب است.

Antivirus Security Pro برنامه خطرناک است و آن نسبت داده شده است خانواده Rogue.WinWebSec. این گروه نرم افزارهای مخرب شامل بدنام زنده امنیت پلاتین 2014 دکتر سیستم آنتی ویروس سیستم مراقبت و برخی از برنامه های scareware دیگر.

Antivirus Security Proدانلود ابزار حذفبرای حذف Antivirus Security Pro

Antivirus Security Pro هشدار جعلی

هدف عمده Antivirus Security Pro استفاده داوطلبانه آن فعال است. آن است که با اسکن سیستم شبیه سازی شده در حال اجرا و نمایش هشدارهای امنیتی جعلی انجام می شود. برخی از آنها شما را زیر پیدا کنید:

Warning! Suspicious activity detected.
To keep the computer safe, the threat must be blocked.

فعالیت های مشکوک شناسایی شده در firefox.exe نرم افزار شبیه به رفتار ویروس Win32/Conflicker.X. بهره برداری از نرم افزار firefox.exe موقت محدود بوده است برای امنیت خود و برای جلوگیری از از دست دادن داده ها. برای برگرداندن این برنامه کامل عملیات شما باید نسخه کامل Antivirus Security Pro استفاده کنید.

اعلان مذکور نشان می دهد به دلیل عفونت کامپیوتر شناسایی شده است که موزیلا فایرفاکس خود را نمی توانید استفاده کنید. حقیقت این است که عفونت تنها است که حذف کرده است Antivirus Security Pro است. هنگامی که شما سعی می کنید برای دسترسی به اینترنت آن را گمراه کننده هشدار تولید؛ علاوه بر این، آن را غیرفعال دسترسی به مدیر وظیفه و رجیستری که شما نمی توانید برنامه مخرب دستی حذف کنید.

به عنوان Antivirus Security Pro برنامه scareware بدون نیاز را برای شما به خرید نسخه کامل آن وجود دارد. با توجه به فرم خرید، شما می توانید مجوز 30 روز، 3 ماه و 6 ماه را انتخاب کنید. قیمت این برنامه از 59.99 دلار به 99.99 دلار متفاوت است.

علاوه بر این، با پر کردن در فرم خرید، شما ممکن است آن را توسط جنایتکاران پشت برنامه مخرب استفاده اطلاعات شناسایی شما خطر از دست دادن. شماره کارت اعتباری و اطلاعات شخصی دیگر برای جلوگیری از سرقت هویت آشکار.

چه باید بکنید هنگامی که شما پیدا کنید که Antivirus Security Pro در حال اجرا بر روی کامپیوتر خود را پیاده سازی یک ابزار ضد جاسوس افزار بلافاصله است. قبل از اینکه شما این کار، یکی از زیر کلید های فعال سازی را امتحان کنید. پس از فعال شدن برنامه سرکش شما قادر خواهید بود برای دسترسی به اینترنت بدون توسط هشدار پاپ آپ مزاحم مختل شود.

AA39754E 715219CEAF03E-E22AADDD-1DD55222-D13B34CC-594AAE3A

پس از فعال سازی Antivirus Security Pro با یکی از کلیدهای ارائه SpyHunter زمان واقعی ضد نرم افزارهای جاسوسی ابزار که به راحتی حذف برنامه شریر را نصب کنید. اگر می خواهید به صرفه جویی در پول خود را و امنیت سیستم نگهداری حرفه ای برنامه توصیه می شود که همه شما نیاز است. برای دانلود آن رایگان اسکنر و کشف چگونه به راحتی آن می تواند تشخیص عفونت روی دکمه زیر کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Antivirus Security Promanual-removal

پاسخ دهید